SON DAKİKA
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu
5651 sayılı kanun kapsamında yapılan teknik inceleme ve hukuki değerlendirme sonucunda alınan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun 23/07/2018 tarih ve 490.05.01.2018.-257603 sayılı kararına istinaden bu internet sitesi(malatyalimit.com) hakkında idari tedbir uygulanmaktadır.

After technical analysis and legal consideration based on the law nr. 5651, administration measure has been taken for this website (malatyalimit.com) according to decision nr. 490.05.01.2018.-257603 dated 23/07/2018 of the Information and Communication Technologies Authority.


http://www.btk.gov.tr | http://www.guvenlinet.org | http://www.ihbarweb.org.tr

Raul Castro: Küba devrimini yok etmek isteyenler başarısız olacak

Küba Devlet Başkanı Raul Castro, ABD’nin Küba’ya karşı yaptırım kararıyla ilgili konuştu.

Bu haber 15 Temmuz 2017 - 19:24 'de eklendi

Küba Cumhuriyeti Halkın İktidarı Ulusal Meclisinin 9. düzenli oturumunda konuşan Küba Devlet Başkanı Raul Castro, ABD Başkanı Trump’ın 55 yıldan fazla süren ve başarısızlığa uğrayan cepheleşme politikasına geri dönerek Küba’yı izole etmeye çalıştığını ifade etti.

“Zorlama ya da baskı yoluyla devrimi yok etmek isteyen her strateji başarısız olacaktır” şeklinde konuşan Castro şöyle devam etti:

“Tartışılmaz ki Küba’yı izole etme çabasındaki ABD en sonunda kendisini büyük bir izolasyonun içinde bulacaktır. Ülkemize karşı yürütülen düşmanlık politikası, Latin Amerika ve Karayiplerle ilişkilerinde ciddi bir engel haline geldi ve uluslararası toplum tarafından neredeyse oybirliğiyle reddedildi.”

‘İŞ YAPABİLİR, BİRLİKTE YAŞAYABİLİRİZ’

Castro Küba’nın ABD ile diyaloğunda ‘saygılı ve koşulsuz’ olduğunu vurgulayarak iki komşu ulusun farklılıklarına saygı göstererek işbirliği yapabileceğini ve birlikte yaşayabileceğini ifade etti.

Donald Trump, önceki başkan Barack Obama’nın açık kapı politikasından uzaklaşmış ve ABD vatandaşlarının Küba seyahatleriyle ilgili düzenlemeleri sertleştirme, Küba ordusuna ait şirketlerle iş yapan ABD’li şirketlerin faaliyetleri de sınırlandırma, Küba ordusu ve istihbarat servisine doğrudan ödeme yapılmasını da yasaklama kararı almıştı.

Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz.gaziosmanpaşa evden eve nakliyatbahçelievler evden eve nakliyatkağıthane evden eve nakliyatuluslararası evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyathalkalı evden eve nakliyat