SON DAKİKA
kadikoy escort

Bülent Kayabaş hayatını kaybetti

Usta oyuncu Bülent Kayabaş yaşama veda etti. 72 yaşındaki Kayabaş, bir süredir organ yetmezliği nedeniyle hastanede tedavi görüyordu.

Bu haber 19 Nisan 2017 - 13:04 'de eklendi

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Bülent Kayabaş 72 yaşında hayatını kaybetti.

Kayabaş, bir süredir akciğer yetmezliği nedeniyle tedavi görüyordu.

Bülent Kayabaş kimdir?

1945 yılında doğan sinema ve tiyatro sanatçısı Bülent Kayabaş, 1961’de Eskişehir Belediye Tiyatrosu’nda profesyonel oldu.

Kayabaş, birçok tiyatro oyununda oynadı. TV dizileri ve sinema filmlerinde de rol alan sanatçı, uzun süre ara verdiği tiyatro sahnelerinde son zamanlarda yeniden yer almaya başlamıştı.

Bülent Kayabaş Pardon, Filler ve Çimen, Talih Kuşu, Görgüsüzler, Devlet Kuşu, Zübük, Hırçın Kız, Şaşkın Damat, Acele Koca Aranıyor, Yüz Liraya Evlenilmez, Yaz Bekârı, Güllü Geliyor Güllü gibi unutulmaz filmlerde oynadı.

1981 “Avni Dilligil En İyi Oyuncu Ödülü” sahibi olan usta sanatçı ayrıca tiyatro alanında birçok ödüle de lâyık görüldü.

Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz.gaziosmanpaşa evden eve nakliyatbahçelievler evden eve nakliyatkağıthane evden eve nakliyatuluslararası evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyathalkalı evden eve nakliyat