SON DAKİKA

Ayhan Oğan’dan ‘Yeni bir devlet kuruyoruz’ açıklaması

AKP eski MKYK üyesi Ayhan Oğan, “”Biz yeni bir devlet kuruyoruz. Beğenin beğenmeyin bu devletin kurucu lideri Tayyip Erdoğan’dır” sözlerine ilişkin açıklama yaptı.

Bu haber 08 Ağustos 2017 - 15:34 'de eklendi

“Biz yeni bir devlet kuruyoruz. Beğenin beğenmeyin bu devletin kurucu lideri Tayyip Erdoğan’dır. Yapılan Yüksek Askeri Şura (YAŞ) yeni bir TSK’nın inşasıdır. Biz vesayet düzenini yıktık” diyen AKP MKYK eski üyesi Ayhan Oğan, konuya ilişkin açıklama yaptı.

AKP’nin yayın organı Yeni Akit’in ulaştığı Oğan, kendisinin yalan ve iftiralara maruz kaldığını iddia etti.

“Beni bilerek AK Parti’nin bir sözcüsü ve yöneticisi gibi lanse ettiler. İlk yalan orada. Biz bir fikir ortaya koyduk” diyen Oğan “15 Temmuz ve 16 Nisan çerçevesinde fakat bu ortaya koyduğumuz beşiktaş pasif ariyorum fikre karsı, katkı anlamında bir şey söyleyemediler. Ancak on binlerce küfür, hakaret iftira, FETÖ elebaşısıyla bir bağımız varmış gibi, başkasının fotoğrafını benmişim gibi servis ettiler. Bu da ikinci yalandı” ifadelerini kullandı.

Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz.gaziosmanpaşa evden eve nakliyatbahçelievler evden eve nakliyatkağıthane evden eve nakliyatuluslararası evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyathalkalı evden eve nakliyat