SON DAKİKA
kadikoy escort

Avrupa Konseyi’nden Gülmen ve Özakça’nın serbest bırakılması için çağrı

Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Thorbjorn Jagland, 111 gündür açlık grevi eylemini sürdüren Nuriye Gülmen ile Semih Özakça’nın serbest bırakılmasını talep etti.

Bu haber 27 Haziran 2017 - 17:11 'de eklendi

Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Thorbjorn Jagland, 111 gündür açlık grevinde olan akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça’nın serbest bırakılması çağrısında bulundu.

Jagland, dün Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) üyelerine yaptığı açıklamada “Başbakan Yıldırım’ı arayarak serbest bırakılmalarını isteyeceğim” dedi.

Jagland, ayrıca OHAL Komisyonu’nun da bir an önce çalışmasına yönelik beklentisini dile getirerek, “Komisyon şimdi çalışmaya başlamalı” dedi.

Jagland, OHAL komisyonuna da ilişkin olarak da “Komisyon çalışmalarına şimdi başlamak zorunda” değerlendirmesinde bulundu.

Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz.gaziosmanpaşa evden eve nakliyatbahçelievler evden eve nakliyatkağıthane evden eve nakliyatuluslararası evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyathalkalı evden eve nakliyat